На День Збройних Сил України Березна вітала переможців змагань з міні-футболу на кубок Анатолія Бурківського. Але шкіряному м’ячу не до спокою – цього ж дня у селищі стартували нові футбольні баталії.

На закриття змагань з подарунками та щирими вітаннями завітали брат Анатолія Леонід Бурківський, головний спонсор змагань Валерій Свєшніков, депутат районної ради Віктор Шевченко, воїни-афганці. Багато гарних слів та побажань на свою адресу почули юні спортсмени.

Перше місце виборола команда «Реал». Її капітан Микола Кремізіон за час турніру спромігся забити у ворота суперників аж 21 м’яч і отримав почесне звання кращого бомбардира.

А кращими гравцями судді визнали капітанів Дениса Куща і Євгенія Трепача. Їх команди «Юність» і «Десна» зайняли другу і третю сходинки почесного п’єдесталу. В номінації «Відкриття турніру» перемогу отримав Дмитро Миленок, було відмічено і наймолодшого гравця Петра Хуторного.

Чемпіони та призери змагань отримали грамоти і медалі, а солодощами спонсор порадував усіх учасників без винятку.

І цього ж дня, вже втретє, в селищі стартували щорічні змагання з міні-футболу на кубок Петра Копила серед гравців середнього та старшого шкільного віку.


Коментарі закриті.