Екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку призначили медикаментозне лікування, пише “Українська правда”.

Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України, за результатами відвідин Менської виправної колонії Уповноваженою Верховної Ради України з прав людини Валерією Лутковською.

В службі уточнили, що омбудсмен прибула “разом з незалежною медичною комісією”.

“В ході свого візиту омбудсман поспілкувалась із засудженим Луценком. Поряд з цим, Лутковська відвідала медичну частину установи, а також житлові приміщення, де утримується засуджений”, – сказано в повідомленні.

“Комісія у складі кваліфікованих незалежних лікарів в галузі терапії, неврології, гастроентерології та кардіології провела медичний огляд Луценка. За результатами огляду лікарями було констатовано, що загальний стан засудженого задовільний”, – заявили тюремники.

“Йому було призначено медикаментозне лікування, а також рекомендовано інструментальне дообстеження стану здоров’я з послідуючим плановим медоглядом”, – уточнили в службі.

“За словами членів медичної комісії, засуджений Луценко отримує всю необхідну медичну допомогу та призначене лікування в умовах медико-санітарної частини виправної колонії”, – заявили в ДПСУ.

Зі слів Лутковської, які цитують тюремники, засуджений Луценко почувається нормально та перебуває у доброму настрої

Коментарі закриті.