Новим законодавством у період з 1 квітня по 31 грудня 2015 року запроваджено обмеження щодо виплати пенсій працюючим пенсіонерам. Деякі категорії пенсіонерів поставили перед вибором: отримувати або пенсію, або зарплату.

За даними Менської районної ради, сільські голови Осьмаків та Феськівки Тетяна Савченко і Микола Хареба достроково склали повноваження ще наприкінці минулого року. Торік прийняла рішення про звільнення і секретар міської ради Валентина Новик.

Навесні цього року скласти повноваження вирішили ще четверо очільників громад: Березнянської – Володимир Павленко, Макошинської – Валерій Кравцов, Бірківської – Катерина Фесюн і Синявської – Володимир Антоненко.

Звільнені за рішенням сесій місцевих рад згідно з поданими заявами і секретарі Лісківської сільради Наталія Прищепа, Миколаївської – Людмила Середа, Семенівської – Віра Ларкіна та Синявської – Зінаїда Рубан. Вирішила піти на пенсію і головний бухгалтер Макошинської селищної ради Валентина Ярина.

Міський голова Федір Фесюн, який теж має можливість піти на заслужений відпочинок, поки що не визначився.

До чергових місцевих виборів (мають відбутися восени цього року) обов’язки сільських і селищних голів, які склали повноваження, виконуватимуть секретарі. У Синявці, де на пенсію йдуть і голова, і секретар, депутати сільської ради мають обрати нового секретаря.

Коментарі закриті.