За підсумками перереєстрації підприємців спрощену модель оподаткування на Чернігівщині обрали понад 25 тисяч жителів області, що складає майже 94% від кількості платників, які у першому кварталі минулого року перебували на спрощеній системі оподаткування (єдиний податок та фіксований).

Про це “Нашому слову” повідомила податкова служба області.

З метою задоволення можливості всім бажаючим підприємцям перейти на нову спрощену систему оподаткування термін подачі відповідних заяв було подовжено до 31 січня 2012 року.

Це, на думку податківців, є свідченням намірів влади перенести стосунки із дрібним та середнім бізнесом у площину взаєморозуміння, взаємної поваги і співпраці. Держава чує підприємців і веде із ними діалог, повністю виключаючи мову тиску, конфронтації і ультиматумів. Звісно, розраховуючи при цьому на відповідне ставлення і з боку самих підприємців.

У останні тижні 2011 року податкові служби працювали у «надзвичайному режимі» – з восьмої ранку і без вихідних, аби встигнути прийняти заяви про перехід на «спрощенку» від усіх бажаючих.

Люди оцінили переваги нової спрощеної системи оподаткування і перехід на неї став справді масовим явищем. Воно й не дивно, адже після запровадження нової «спрощенки» ведення бізнесу стає менш складним і менш зарегульованим, потребує набагато менших зусиль, часу та коштів, позбавляє багатогодинного стояння в чергах і складного оформлення паперів, переконані податківці.

Коментарі закриті.