Земельні відносини в Україні регулюються Земельним кодексом, а плата за землю – Податковим кодексом України.

Відповідно до статті 206 Земельного кодексу використання землі в Україні є платним. Плата за землю справляється у вигляді земельного податку або орендної плати і визначається залежно від грошової оцінки земель. Власники землі та землекористувачі, крім орендарів, сплачують земельний податок. За земельні ділянки, надані в оренду, справляється орендна плата.

Відповідно до статті 10 Податкового кодексу України плату за землю, як складову податку на майно, включено до місцевих податків, тобто цей податок надходить до бюджетів місцевих громад.

Місцеві податки встановлюються рішеннями сільських, селищних та міських рад.

До 15 липня органи місцевої влади повинні встановити ставки плати за землю, а в разі не прийняття відповідного рішення – плата за землю справляється із застосуванням ставок, які діяли до 31 грудня минулого року.

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України, громадяни, які мають на території України у власності або користуванні земельні ділянки, частки – є платниками земельного податку.

Щодо дачних ділянок варто зазначити, якщо земля приватизована, то її господар на підставі документу на право власності самостійно сплачує за землю. За земельні ділянки, які не приватизовані, земельний податок сплачує садівниче товариство.

Територіальні органи ДФС направляють громадянам – платникам земельного податку та орендної плати за землю, податкові повідомлення-рішення для сплати земельного податку та орендної плати за користування землею. Такий платіжний документ можна й самостійно одержати у місцевій податковій інспекції. А податок фізичні особи мають сплатити не пізніше, ніж 28 серпня 2015 року.

Своєчасно сплачений земельний податок – це не лише обов’язок перед державою, але й запорука соціально-економічного розвитку місцевої громади.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Still, he figured, a girl could easily become pregnant12 to 1

Brittany lends herself to similar skepticism.toms sale

And though the Knicks also grasped a dramatically changed NBA landscape, they were more awed to be in Jordan presence than frustrated by it.prada sunglasses
Minnesota: Let the partying beginIn Minnesota, the reaction was a little more snarky.borse alviero martini
It’s a very simple format, which may sound vaguely familiar to readers who follow American sports.borse alviero martini
Here’s a video from a live performance.scarpe gucci uomo
We’ve done a balanced reduction throughout our agency on all service levels.mcm backpack

Коментарі закриті.