Ніна Астром із Фінляндії, учасниця “Євробачення-2000”, виступила з концертами в Менській та Чернігівській виправних колоніях. Співачка 12 років їздить до в’язниць. В Чернігівській області Ніна Астром уже вдруге. Минулого року вона давала концерт для неповнолітніх Прилуцької виховної колонії, повідомляє “Чернігівський монітор”.

Свій стиль Ніна Астром називає сумішшю стилів “поп” і “госпел” (церковна музика). До України співачку запросила Міжконфесійна християнська місії “Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі”. Сама Ніна Астром належить до протестантської лютеранської церкви, пісні її – про Бога та про свободу у в’язничних стінах.

Кожен концерт тривав понад годину. Слухачі вітали гостю щирими оплесками і просили співати “на біс”. Повна зала заслужених смирно сиділа і слухала виступ фінської християнки. Ніна виконала дві пісні російською мовою. Ще кілька заспівала англійською, але перед тим пояснила, про що вони.

Але не тільки чудовим виконанням радувала Ніна засуджених Чернігівської області, які, здається, без перекладача розуміли, про що йдеться і в англомовних піснях. Між виступами вона зі сцени спілкувалась із глядачами, намагаючись поділитись своєю філософією життя та добром. Тексти пісень про любов до людей, про внутрішню свободу.

Відвідуючи один з концертів, начальник управління Олександр Доробалюк зазначив: “Кожна її пісня торкається актуальних тем. Особливо актуальних для людей, які перебувають в місцях позбавлення волі. Адже її пісні заставляють переосмислити життя. Не думаю, що хтось із засуджених був на концерті такого рівня раніше”.

Коментарі закриті.