Питання вибору професії особливо гостро стоїть перед шкільною молоддю, тому одним із пріоритетних напрямків роботи Менського районного центру зайнятості є надання профорієнтаційних послуг школярам. Акцент у цій роботі ставиться на орієнтацію молоді у виборі  робітничих професій, які вкрай необхідні на підприємствах району, підвищення їх престижності.

Завітавши сьогодні в ТОВ «Домінант», школярі мали можливість у реальному часі поспілкуватися з представниками професій, які приймають безпосередню участь у виготовленні поліграфічної продукції, а це оператори копіювальних та розмножувальних машин, друкарі, дизайнери та оператори різальних машин.

Екскурсію по підприємству проводив друкар Бабич Анатолій Дмитрович. В ході екскурсії він порівняв процес виготовлення поліграфічної продукції сьогодні і 20-30 років тому. Під час екскурсії школярі побачили роботу друкарського станка, паперорізальних, розмотувальних  машин та ризографу. Відвідали складські приміщення, дізналися про весь ланцюжок виробництва поліграфічної продукції. Наприкінці екскурсії учні та їх викладачі змогли поспілкуватися з працівниками підприємства.

З блогу Менського РЦЗ

Коментарі закриті.