У рамках пропагування безпеки руху в Чернігівській області Центр «Доброчин» проводить акції з навчання, як бути помітним в темряві, і безкоштовно роздає світлоповертаючі елементи (флікери) та інформаційні матеріали.

У День Святого Миколая представники Центру “Доброчин” побували в Мені та Березні. Учні молодших класів міської школи ім. Т.Г. Шевченка, районної гімназії та Березнянської спеціалізованої школи-інтернату отримали в подарунок флікери та книжки-розмальовки на тему безпеки дорожнього руху. Керівник Центру “Доброчин” Олександр Підгорний та волонтери громадської організації пояснили дітлахам, як користуватися флікерами, розповіли про основи безпечної поведінки на вулицях.

Про своєчасність і життєву необхідність таких акцій говорили не тільки вчителі і батьки дітей, а навіть випадкові перехожі. Адже зараз темніє дуже рано, у селах практично відсутнє вуличне освітлення. Та й районних центрах воно недостатнє. Без світлоповертаючих елементів діти наражаються на велику небезпеку. Відтепер на Менщині понад 800 школярів мають “вогники безпеки” і можуть почуватися на вулиці впевненіше.

Участь в акціях Центру “Доброчин” у Мені взяв міський голова Федір Фесюн.

Коментарі закриті.