Суботнього дня у зоопарку – яблуку ніде впасти. Майорять різнокольорові банти, панамки та картузики дітвори. Веселиться юнь, статечно проходжаються чоловіки, мами та бабусі намагаються впіймати у натовпі своїх малих непосидючок.

Малята, звірята і морозиво

– До нас представники виробника морозива звернулися десь із місяць тому, – розповідає директор зоопарку Зінаїда Максименко. – Запропонували безкоштовно організувати на базі нашого зоологічного парку свято морозива та цікавих конкурсів. Трохи подумавши, я погодилася, адже основними нашими відвідувачами є діти, а таке веселе дійство обов’язково буде їм до смаку.

Як завжди, для гостей була можливість помилуватися жителями зоопарку, покататися на гойдалках, перевірити свою влучність у тирі, купити сувенір. А ще у кількох торгових наметах пропонувалося морозиво, вибір якого був особливо великий.

«Шалені продавці»

Конкурсів та веселих змагань вистачало на всіх. Можна було намалювати морозиво на мольберті чи асфальті, зліпити його з пластиліну. Пропонувалося взяти участь у перегонах з візками із супермаркету, скласти девіз на тему морозива або згадати найбільше його назв. У лотерею розігрувалися парасольки, надувні матраци, рушники.

Тільки ліниві не нахапалися призів. А ще можна було просто отримати морозиво, прийшовши на свято в червоному, бо це є фірмовий колір торгової марки. До речі, «червоних» вистачало і без подарунка не залишився ніхто.

Найбільший ажіотаж викликав конкурс «Шалені продавці», де треба було закидати свого суперника… морозивом.

Чудово, як і завжди, виступили на святі маленькі «зірочки» вокального ансамблю «Домісольки» Менської дитячої музичної школи і юний саксофоніст Костянтин Примаченко.

Коментарі закриті.