Менщина завжди була і залишається аграрною, тому єдина надія – на врожаї. Але сьогодення диктує складні умови, в яких кожен має думати не про збагачення, а відповідально підійти до питання рентабельності і ціноутворення. Про цьогорічні ціни на весняну оранку «Наше слово» поспілкувалося із першим заступником голови Менської райдержадміністрації Геннадієм Примаковим.

– Усе актуальнішим стає питання вартості ряду сільськогосподарських послуг, особ­ливо цікавить населення ціна оранки, – говорить Геннадій Анатолійович. – З ініціативи райдержадміністрації було розроблено звернення до місцевих сільгоспвиробників, де йшлося про необхідність проведення розрахунку собівартості оранки та формування ціни. При цьому має бути обов’язково врахована і прибутковість особи, що надає таку послугу.

Відповіді надійшли від ТОВ «Мена-Авангард» і ФГ «Бутенко». Ці сільгоспвиробники є юридичними особами, працюють на ринку вже тривалий час.

Відповідно до розрахунків ФГ «Бутенко» з урахуванням затрат на пальне, заробітну платню, амортизацію, непрямих витрат (загальні витрати на організацію виробництва, розмір податку на додану вартість) та при рівні рентабельності 25% ціни на оранку трактором МТЗ-80, -82 з однієї сотки землі становлять: у разі надання такої послуги в склад (гоню) прямих ділянок – 15 гривень; роботи середньої складності в один бік – 20 гривень; оранка складних ділянок (наявність кущів, дерев, будівель чи інших перешкод) – 25 гривень.

З відповіді ТОВ «Мена-Авангард» встановлено, що з врахуванням затрат на оплату праці, пально-мастильні матеріали, поточний ремонт та технічне обслуговування, амортизацію, непрямі витрати та сплату ПДВ з рівнем рентабельності 15% середня ціна за оранку однієї сотки землі має становити 22 грн. Це якщо проводити роботи тим же МТЗ-80, -82.

– Усе вищезазначене є інформацією для роздумів не лише громадянам і потенційним споживачам послуг, а й тим, хто планує такі послуги надавати, – констатує перший заступник голови РДА. – Перш ніж встановлювати завищені ціни, подумайте, що Україна за цей рік збідніла втричі і кожна копійчина у людей на рахунку. Ми живемо у досить непростий час, коли потрібно гуртуватися і допомагати один одному. Можливо, ваша розважливість і поміркованість врятує чиюсь родину від злиднів, а район і державу – від занепаду. Зрозуміло, що необґрунтоване завищення цін є злочином проти совісті, а від неї нікуди не сховаєшся.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;They were his first major league at bats since suffering a concussion March 21 when Baltimore’s Adam Jones struck the catcher atop the head three times with the long follow through of his swing

Since the project began, the bridge has been closed intermittently as crews have worked on it.timberland boots uk

“Ebs has the lowdown for the worlds.timberland boots uk
There no history, there nothing.mulberry bags sale uk
(Though no form of nicotine is “safe,” cigars are associated with far less risk of cancer than are cigarettes.mcm backpack for sale
7 percent by the UAE.mcm backpacks
La façade, sur la rue Buffon, bâtie par Weber, sera une uvre de grand art scuptural de Maxime Real del Sarte.hogan outlet

In addition to remembering Nan Crow, the park’s director, and the swings, Mr.hollister sale
Teachers and students alike were enthused to broaden their horizons and step outside of their comfort zones.cheap ray bans sunglasses
mcm sale

Коментарі закриті.