дтпЧернігівці у неділю стали свідками як автомобілісти, міліціонери, пішоходи – небайдужі – відзначали Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо -транспортних пригод.

Цей день припав цього року на 17 листопада відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН – третя неділя листопада, пише Високий Вал.

Мета Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожніх аварій – вшанувати пам’ять жертв ДТП та висловити співчуття членам їх сімей.

А ще  – нагадати урядам держав і відповідальним організаціям про необхідність забезпечити безпеку дорожнього руху для всіх громадян.

Бо  у всьому світі в результаті дорожньо -транспортних пригод щодня гине понад три тисячі осіб і близько 100 тисяч отримують серйозні травми. Велика частина із загиблих і постраждалих – молодь.

За даними ООН , щороку дорожньо -транспортні пригоди забирають 1 мільйон 300 тисяч життів. Ще від 20 до 50 мільйонів людей одержують різного роду травми . Більше 50% всіх смертельних результатів внаслідок дорожньо -транспортних пригод припадає на вікову групу від 15 до 44 років.

За прогнозами Всесвітньої організації охорони здоров’я , до 2020 року травматизм в результаті дорожніх аварій може стати третьою основною причиною загибелі або каліцтв . Серед основних причин ДТП – перевищення швидкості , вживання алкоголю , відсутність програм технічного огляду транспортних засобів та пристроїв, що забезпечують безпеку водіїв і пасажирів.

Коментарі закриті.