У Бігачі розпочав роботу оздоровчий табір для юних спортсменівШвидко пролітають літні канікули. Менше як через місяць знову покличе до школи дзвоник. Оздоровча кампанія фінішує, але ще є можливість провести серпень не на бабусиному городі, а в дитячому таборі.

Про це «Нашому слову» повідомив директор міжрайонної виконавчої дирекції відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Анатолій Міщенко.

– Анатоліє Дмитровичу, багато і на різних рівнях говорили про цьогорічну дитячу оздоровчу кампанію. То у нас, на Менщині, вона вдалася?

– Я б сказав, що цілком. Адже із 108,5 тисячі гривень, що були виділені на часткову доплату за путівки, на цей час освоєні майже всі кошти. Діти, які бажали відпочити корисно і цікаво, мали для цього можливість.

– А більш конкретно.

– За допомогою фонду п’ятеро школярів перебували у спортивному таборі «Колос», 58 дітей відпочивають у ДОК «Казковий-2». Ще 40 хлопчиків та дівчаток оздоровилися в санаторії «Остреч», 16 відвідали дитячий табір санаторного типу «Сонячний промінь» в Очакові, а троє мали можливість відпочити аж в Закарпатській області, в таборі «Трембіта». Ще кілька – в «Зеленому гаю» на Корюківщині.

– Зараз бажаючі ще зможуть потрапити за допомоги Фонду до оздоровчого закладу?

– На днях відправляємо групу з 35 дітей до оздоровчого табору «Сузір’я», що в Коропському районі, але там вже всі місця заповнені. Залишилося дев’ять путівок до дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Електронік» у Снов’янці Чернігівського району. До речі, гарний табір і доплатити за тритижневий відпочинок батькам потрібно лише 252 гривні. Оздоровлення – з 9 по 30 серпня. Тож поспішайте. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 2-12-83 та 2-14-08.

Коментарі закриті.