Підготовку молодих співробітників для вітчизняної спецслужби здійснюють Національна академія СБУ у м. Києві та Інститут підготовки юридичних, кадрів для СБУ Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого у м. Харкові, Отримавши вищу освіту в цих закладах, випускники можуть працювати на оперативних та слідчих посадах, повідомляє прес-група управління СБУ в Чернігівській області.

Варто зазначити, що фінансування навчання фахівців у цих вишах здійснюється за рахунок видатків державного бюджету.

Після закінчення навчального закладу випускникам присвоюють військове звання лейтенант. Для проходження подальшої військової служби вони направляються до структурних підрозділів та регіональних органів СБ України.

На навчання до вищих військових навчальних закладів СБУ запрошуються юнаки та дівчата віком від 17 до 21 року з повною загальною середньою освітою, випускники навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації, військовослужбовці строкової служби або особи (віком від 18 до 23 років), які мають її досвід, із стажем роботи в установах, на підприємствах та в організаціях.

Набір абітурієнтів здійснюється на дві спеціальності. Це – правознавство та філологія.

Кандидати на навчання мають бути високоерудовані, володіти високим рівнем знань з профільних предметів, фізично загартовані, з відповідним станом здоров’я.

Вступники надають сертифікати з таких предметів: українська мова та література, історія України, іноземна мова. Також їм необхідно буде скласти залік з фізичної культури.

Зарахування здійснюється за сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти, прохідний бал яких має бути не нижче 170.

Для уточнення інформації з приводу прийому до вузів можна звернутися за адресою: м Чернігів, вул. Шевченка, 28 або за номером телефону в Чернігові – 655-425.

Також детальну інформацію про Національну академію СБ України та правила прийому розміщено на офіційному сайті навчального закладу за адресою http://academy.ssu.gov.ua

Мітки: ,

Коментарі закриті.