Одні життя віддають за Україну, інші на ній наживаються. Найбільш неприємні їздять в АТО робити постановні відеоролики про своє геройство, приміром, як Ляшко. Не відстає й кримінальний елемент.

Якщо цей персонаж з погонялом Абрам (Пономаренко Андрій) вам розповідатиме про свої подвиги в зоні АТО та прохатиме позичити грошей… Ні, краще не буду давати вам рекомендацій як найкраще вчинити в подібній ситуації. Але що цей персонаж ганьбить пам’ять загиблих і зневажає справжніх захисників України, то це точно!

На жаль, проблема не в подібних персонажах, проблема в нас, в нашій абсолютно ірраціональній довірливості до казна-чого: до того, що філія Російської православної церкви в Україні і є справжньою українською церквою; що радикали прохали довіри в людей заради того, щоб покращити їм життя, а не нажитися за рахунок людей корупційним шляхом; що колгосп (комунальне підприємство при міськраді) більш ефективне і більш корисне суспільству чим приватні підприємства; що в бюджеті особисті кошти посадовців, котрі вони жертвують нам, а не наші тощо. Проблема не в зловмисниках, проблема в тому, що ми створюємо їм неймовірно сприятливі умови для погіршення нашого життя.

Сумно…

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.