Кінцевий термін реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання – 28 лютого 2011 року. Відділ освіти РДА звертається до абітурієнтів з проханням не залишати реєстрацію на останній день.

Кожен, хто бажає зареєструватися, має скористатися програмою Українського центру оцінювання якості освіти, завантаживши її із сайтів Українського чи Київського регіонального центрів оцінювання якості освіти. За допомогою цієї програми абітурієнт формує пакет документів, який відправляє поштою до регіонального центру.

Ви не будете зареєстровані для проходження зовнішнього оцінювання, якщо:

– надасте не всі документи, необхідні для здійснення реєстрації;

– неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;

– зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;

– подасте заяву пізніше встановленого терміну (дата подання визначається за поштовим штемпелем).

Про факт відмови в реєстрації вам буде повідомлено рекомендованим листом.

Якщо протягом трьох тижнів із моменту відправлення реєстраційних документів ви не отримали підтвердження про реєстрацію або лист із відмовою в реєстрації, зверніться до регіонального центру за телефонами інформаційної підтримки: (044) 360-70-04, (044) 361-42-17.

Якщо у Вас виникла потреба змінити перелік предметів, із яких необхідно складати тести, внести зміни до персональних даних, пройдіть реєстрацію повторно, надіславши до регіонального центру реєстраційні документи та раніше отриманий сертифікат. Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 20 березня.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться з 2 до 24 червня. Обов’язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів є зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Тести складатимуться:

2 – 3 червня – українська мова та література,

6 червня – іноземні мови,

8 червня – математика,

10 червня – російська мова,

14 червня – біологія,

17 червня – історія України,

20 червня – фізика,

22 червня – географія,

24 червня – хімія.

Абітурієнтам, які вчасно зареєструвалися на пробне тестування з метою ознайомлення із процедурою зовнішнього оцінювання, нагадуємо, що воно відбудеться:

2 квітня – з української мови та літератури, іноземних мов, фізики та біології.

9 квітня – з історії України, математики, хімії, географії та російської мови.

Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Учасникам пробного тестування буде надана можливість самостійно порахувати кількість набраних тестових балів.

Нагадуємо, що за інформацією про проведення пробного тестування у Чернігівській області необхідно звертатися до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Про особливості та порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році можна дізнатися на сайтах Українського (www.testportal.gov.ua) та Київського регіонального центрів (www.kievtest.org.ua)

До відома абітурієнтів, які вже надіслали до Київського регіонального центру оцінювання якості освіти свої реєстраційні документи. Інформацію про надходження вашого листа, стан його опрацювання ви можете отримати самостійно на сторінці «Самостійна перевірка реєстрації ЗНО-2011» або «Вміст сайту» за адресою: www.kievtest.org.ua Для цього потрібно ввести номер реєстраційної картки, який співпадає з вказаним номером у контрольно-інформаційному листі.

Коментарі закриті.