Радикали полюбляють піаритися в закритих від критики середовищах, от там вони герої! А от на сайті “Нашого слова” здорово не попіаришся, тут користувачі бачать багато відеоматеріалів котрі дозволяють бути в реальному інформаційному середовищі а не віртуальному, яке створюють радикальні піарщики, приміром, на сторінках паперової версії “Нашого слова”.

Що ж, доводиться інколи друкувати матеріали і в паперовій версії, щоб хоч якось урівноважити зливу піарної неправди. В даному дописі пропонує користувачам Інтернету познайомитися з моєю публікацією в паперовій версії газети від 29 липня під назвою “Радикальне зло”:

 

Політика буває двох видів: орієнтована на покращення загального добробуту завдяки власним зусиллям і навпаки – на покращення особистого добробуту завдяки використанню довіри суспільства та належних йому ресурсів.

Але де людям отримати об’єктивну інформацію про політиків, приміром, про радикалів? Найкраще – в інтернеті, оскільки саме там можна побачити у відеозаписі реальні події та познайомитися зі всім розмаїттям оцінок. А от з допомогою наповнених рекламними матеріалами друкованих видань це зробити практично неможливо.

У «Нашому слові» від 22 липня надруковано рекламний матеріал від Радикальної партії, почитавши котрий можна прийти до висновку, що Радикальна партія працює на інтереси людей. Якщо ж в інтернеті поглянути на цифри в е-декларації головного радикала країни Олега Ляшка, якщо подивитися матеріали про те, як і де він відпочиває, то асоціювати його можна лише з олігархами.

Такі ж прагнення і у місцевих очільників Радикальної партії. Одна лише заробітна плата з преміями Геннадія Примакова, котра отримується з коштів громади, чого варта! А незрозуміло за якими дозволами збудований Гайдукевичем в міських межах та поблизу зони відпочинку в урочищі Остреч свинарник з його зловонним духом чого вартий!

Звісно, про це радикали в рекламі не пишуть. Не пишуть і про те, як вони намагалися знищити успішного головного лікаря Менської районної лікарні для того, щоб змусити менян їздити на лікування в госпітальний центр до іншого району. А от про голослівну, не підкріплену реальними справами турботу за охорону здоров’я пишуть. Не пишуть і про те, чому Ляшко не примусив своїх підлеглих Примакова та Гайдукевича відсторонитися від виконання посадових обов’язків в органах місцевого самоврядування до закінчення судового процесу по звинуваченню у хабарництві.

Як сам Олег Ляшко, так і його підлеглі вміють викликати довіру та прихильність людей своєю награною простотою та щирістю, котра не витримує щонайменшої перевірки незаангажованим поглядом. Саме для маскування своєї, не спрямованої на благо суспільства діяльності, радикали замість чітких та конкретних відповідей на питання журналістів намагаються всіляко від них ховатися та тікати, вдаються до образ і скандалів. При цьому справа часто доходить до використання бандитів для залякування, вчинення кримінальних злочинів по перешкоджанню журналістській діяльності тощо. Тобто, радикали діють у повній відповідності з практикою колишньої КПРС і нинішньої путінської Росії. Це спрацьовує, довірливі українці їх обирають, прирікаючи тим самим себе на все нові й нові проблеми та трагедії. Як бути?

Автор може порадити людям тільки один надійний спосіб – критично сприймати всілякий піар та улесливу демагогію з боку радикалів і використовувати для об’єктивної їх оцінки різні джерела інформації.

4 коментарів

 1. menyuk сказав:

  Пане Трегубенко, Ви полюбляете писати про те, як радикали Примаков та Гайдукевич ухиляються від судових засідань, затягують процес і т.д. Рекомендую Вам звернутись до депутатів, які брали їх на поруки у залі суду, коли визначали запобіжний захід, а саме: радикалів-депутатів Купрієнка О, Лозового А., та інших “радикальних богів”. Саме вони гарантували, що підозрювані будуть з”являтися на судові засідання. Зверніться до них, хай пояснять, як вони “кинули” судову систему і чому ті, за кого вони поручались їх підставляють.
  0  0
  • facebook.com Сергій Трегубенко сказав:

   До них звертатися вже жодного сенсу не бачу, швидше за все саме вони і радять менським радикалам ховатися від суду. Тому намагаюся звертатися до виборців щоб не голосували за менських радикалів. І вам раджу робити те саме.
   0   0
 2. menyuk сказав:

  Та ні, пане Сергію, треба все таки написати запит до депутатів-радикалів Купрієнка.О, Лозового.А. Хай пояснять, чого варте їхнє депутатське слово, читай “поручительство” в справі Примакова-Гайдукевича. А потім опублікувати їх депутатську відповідь у фесбук, щоб усі побачили ціну поручительства у суді депутатів-радикалів. Пора вже виводити на чисту воде цей “Радикальний ГЕЙ-ПРАЙД”, чи то ГЕЙ-ПАРАД та його активних членів Примакова-Гайдукевича. Народ повинен знати правду!!! І крапка!
  0  0
  • facebook.com Сергій Трегубенко сказав:

   Мені вони відповіді не дадуть, це очевидно.
   0   0