За п’ять місяців нинішнього року зареєстровано 35 випадків харчових отруєнь, що викликані збудником ботулізму. Всього за згаданий період від захворювання  постраждало 40 осіб, 5 з них померли.
Усі випадки ботулізму зареєстровані у побуті. Повідомлення про отруєння ботулотоксином фіксували фахівці Держсанепідслужби у 16 адміністративних територіях країни.
Найбільша кількість випадків харчових отруєнь, що викликані збудником ботулізму – 5 випадків – була зареєстрована у Чернігівській області, повідомляють фахівці Українського центру з контролю та моніторингу захворювань МОЗ  України. За п’ять місяців 4 випадки зафіксовано у Житомирській області по три у Київській і Кіровоградській областях та місті Києві.
Проаналізувавши повідомлення про випадки ботулізму за 2016 рік  фахівці зафіксували, що у 14 потерпілих було важке протікання хвороби, у  22 – середньої важкості та у 4 потерпілих – легкий.
Найчастіше причиною отруєння були харчові продукти, виготовлені у домашніх умовах. Зокрема, 33 потерпілих вживали продукти домашнього виробництва, зафіксовано і  7 потерпілих, які отруїлися від страв,  придбаних у місцях несанкціонованої торгівлі (стихійні ринки тощо).
Із вживанням: риби в’яленої, копченої та консервованої пов’язані захворювання у 26 потерпілих, м’ясних консервів та інших виробів з м’яса – у 10 потерпілих, овочів консервованих у – 4 потерпілих.
ХОЧЕТЬСЯ НАГАДАТИ , що БОТУЛІЗМ   — найтяжче харчове отруєння бактеріального походження. Скритний період триває від 6-8 годин до кількох днів. Чим коротший скритний період , тим тяжчий перебіг хвороби. Внаслідок ураження центрів мозку переважують нервово-паралітичні явища.  Ранніми ознаками захворювання є розширення зіниць, опущення повік, двоїння в очах,  відсутність реакції на світло.  Пізніше наступає параліч м’якого піднебіння, язика, глотки, гортані.У хворих розладжується мовлення (іноді втрачають голос, порушується жування).  Хворим тяжко ковтати їжу.    Внаслідок паралічу лицевих м’язів вираз обличчя хворого  змінюється. Парези (неповні паралічі) м’язів шлунку і кишечнику призводить  до різних порушень рухової функції кишечнику , виникнення стійких запорів.  У хворих живіт здутий , вони відчувають сухість у роті і глотці. Захворюваність  триває 4-8 днів, іноді затягується до 3-4 тижнів. смерть настигає у 20% хворих від  паралічу дихання, причому хворий не втрачає пам’яті.
Будьте дуже обережними при споживанні  харчових продуктів , які можуть бути причиною  захворювання такою небезпечною хворобою, як ботулізм.

завідувач Менського РЛВ Чернігівського МрВ ДУ « Чернігівський ОЛЦ ДСЕСУ» Юлія Зеркаль.

Коментарі закриті.