1458С початком нового сезону сельхозробіт в селах Чернігівської області стали з’являтися “агітатори-вербувальники”, які обманом заманюють людей на заробітки до Росії. Про це повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС України в Чернігівській області Сергій Синявський.

С. Синявський закликав повідомляти про всіх “агітаторів” в міліцію, оскільки, за його словами, їх пропозиції, як правило, обертаються рабською експлуатацією.

Так, під час проведення оперативно-розшукових заходів відділом УМВС останнім часом виявлено дев’ять випадків експлуатації українських робітників в Росії. Потерпілими проходять 12 жителів області, зокрема, Щорського, Менського і Городнянського районів. Вони свого часу обманом були відправлені на важкі дармові роботи в Бєлгородську область Російської Федерації.

Також нещодавно співробітники служби затримали громадянина Молдови Андрія Ш. та його співмешканку з м. Мена Черкаської області Тетяну Б., які відправили сімох мешканців Менського району в Липецьку область РФ.

Там українці змушені були за хліб і воду працювати на важких сезонних роботах. Зараз всі вони повернули додому.

Проти затриманих порушено кримінальну справу, яку вже направлено до районного суду.

Джерело: mena-market.org.ua

Коментарі закриті.