Державна фіскальна служба України листом від 11.02.2016 року №4698/7/99-99-19-03-02-17 «Про відмову від застосування спеціального режиму оподаткування» повідомляє про можливості відмови сільськогосподарського підприємства за добровільним рішенням від застосування спеціального режиму оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, визначеного статтею 209 ПКУ (далі – спеціальний режим).

Відповідно до пункту 209.1 статті 209 ПКУ резидент, який провадить підприємницьку діяльність у сфері сільського і лісового господарства та рибальства та відповідає критеріям, встановленим у пункті 209.6 статті 209 ПКУ (далі – сільськогосподарське підприємство), може обрати спеціальний режим. Отже, застосування сільськосподарським підприємством – платником ПДВ спеціального режиму є правом такого підприємства, а не його обов’язком.

Порядок реєстрації, перереєстрації та анулювання особи як платника ПДВ (у тому числі як суб’єкта спеціального режиму), регламентується Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1130, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2014 за №1456/26233 (далі – Положення №1130).

Сільськогосподарське підприємство виключається з реєстру суб’єктів спеціального режиму у разі, коли таке підприємство за добровільним рішенням подає заяву про зняття його з реєстрації як суб’єкта спеціального режиму та/або про його реєстрацію як платника ПДВ на загальних підставах (підпункт «а» пункту 6.21 розділу VI Положення №1130).

Зокрема, відповідно до пункту 6.22 розділу VI Положення № 1130, для виключення з реєстру суб’єктів спеціального режиму сільськогосподарське підприємство подає до контролюючого органу, в якому воно зареєстроване як суб’єкт спеціального режиму, заяву про реєстрацію його платником податку на додану вартість на загальних умовах за формою №1-ПДВ з позначкою «Перереєстрація», якщо не було допущено перевищення, визначеного пунктом 209.11 статті 209 ПКУ (пункт 6.11 розділу VI Положення №1130).

Контролюючий орган протягом 3 робочих днів від дня отримання такої заяви знімає сільськогосподарське підприємство з реєстрації як суб’єкта спеціального режиму за процедурами перереєстрації, визначеними Положенням №1130.

При цьому дата реєстрації платником ПДВ не змінюється, а датою виключення сільськогосподарського підприємства з реєстру суб’єктів спеціального режиму є дата внесення відповідного запису до такого реєстру.
З дати виключення за добровільним рішенням з реєстру суб’єктів спеціального режиму сільськогосподарське підприємство повинно подавати до контролюючого органу за місцем податкового обліку виключно податкову декларацію з ПДВ із позначкою «0110».

У разі якщо в сільськогосподарського підприємства – платника ПДВ за результатами здійснення сільськогосподарської діяльності за останній звітний (податковий) період перебування на спеціальному режимі наявні залишки товарів, які не були використані при виробництві сільськогосподарської продукції, то суми ПДВ, сплачені при придбанні таких товарів, можуть бути перенесені із податкової декларації з ПДВ із позначками «0121» – «0123» до податкової декларації з ПДВ із позначкою «0110», поданими за останній звітний (податковий) період перебування на спеціальному режимі.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Whoever wins the championship will advance to Super Bowl XLIX in Glendale, Arizona

3 31 15: The Boston Celtics are narrowly holding onto the 8th seed in the Eastern Conference as the new week starts after posting a 30 37 record this season.ceinture hermes homme

The idea that the Rockets would have an advantage off the bench had long since been dismissed.mcm bookbag
These cookies store no personally identifiable information.mulberry outlet
Burry was not alone in acting as cheerleader for the deal.cheap ray ban glasses

But the Bolshoi’s trips to America have been less frequent in recent years.gucci scarpe
I hope folks who live near Mr.prada scarpe
Aftalte bidrag knyttet til arbejdsydelsen bliver fordelt til de enkelte perioder p samme mde som selve pensionsomkostningen.hermes birkin
They’re a good hockey team.mulberry handbags uk

Коментарі закриті.