DSC_1657Випадок про травмування однолітками 11-річного дягівчанина Вані Комарова, про який найближча газета повідомила у минулому номері, викликав бурхливу реакцію громадськості.

– За даним фактом районним відділом УМВС України в Чернігівській області ведеться перевірка, – сповістив «Нашому слову» оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей В’ячеслав Середа.

Як розповів «Нашому слову» директор Дягівської школи Микола Возіян, коли педколектив дізнався про прикрий інцидент, була скликана позачергова нарада, на яку запросили батьків кривдників та матір потерпілого. Наразі у школі ведеться активна робота з профілактики нещасних випадків та травмувань, з учнями також працює психолог.

– У своїх пустощах діти, звичайно, перетнули певну межу, але кваліфікувати ті вчинки як садизм нема ніяких підстав, – вважає Микола Леонідович. – Коли Ваня повернеться до навчання, ми обов’язково допоможемо йому адаптуватися, повернутися в колектив. Особисто я подбаю про те, щоб цій дитині були створені комфортні умови для подальшого виховання та навчання.

Як повідомив «Нашому слову» головний лікар району Петро Хомрач, сьогодні стан Вані Комарова задовільний.

– Наразі хворого турбують незначні болі у попереку, – каже Петро Петрович. – Маємо надію на швидке одужання хлопчика.

And is about model a has it medfront pharmacy the in looks than this – Wash bought.

Коментарі закриті.