Про те, що «розвалила» магазин, довідалася лише в суді
Отакий вигляд мав магазин після ДТП.

«Нашого слова» отримало листа від чернігівського підприємця, у якому стверджувалося, що керівник Менського районного цент­ру зай­нятості Тамара Кот скоїла аварію у Чернігові й утекла з місця події. За кілька днів публікації про це з’явилися в інтернеті. Тамара Василівна повністю заперечує свою причетність до ДТП.

Авто на «Дивані»

Із висновку по факту дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 18 травня цього року в Чернігові по вул. Белова, 33 (мовою оригіналу): «23.05.2014 року до чергової частини ЧМВ надійшло повідомлення, що трапилася дорожньо-транспортна пригода. На місці пригоди було опитано громадянина Пилу А.В., який повідомив, що 18.05.2014 року о 9.00, прибувши на робоче місце в магазин «Диван», виявив пошкодження свого магазину. Хто скоїв дану пригоду він не знає.

В результаті ДТП основа магазину отримала механічні пошкодження, постраждалих немає. Під час перевірки встановлено, що дану пригоду скоїв автомобіль Фольксваген д.н.з. СВ0739ВС під керуванням водія гр. Кот Тамари Василівни, яка мешкає: Чернігівська обл., Менський р-н, с. Феськівка.

Відносно водія було складено адміністративний протокол, а матеріали перевірки направлені до суду Менського району».

«Хочу, щоб відповіли за скоєне»

На основі даного висновку власник магазину також звинувачує в ДТП та зникненні з місця події Тамару Кот. Матеріальні збитки він оцінює в сумі 28 тисяч гривень.

У своєму листі до редакції Андрій Пила пише: «В результаті зустрічі чоловіка винуватиці ДТП із співробітниками ДАІ було складено адміністративний протокол із завідомими порушеннями. Потім ДАІ замість того, щоб все виправити, притримала у себе матеріали ще на два місяці, щоб затягнути справу. Суд справу закрив, оскільки пройшов термін три місяці. На даний час готується позов щодо відшкодування матеріальних та моральних збитків».

У телефонній бесіді обурений власник магазину повідомив, що якісь люди, мабуть, посередники, пропонували йому три тисячі гривень, щоб справу «зам’яти». Сума смішна і він відмовився.

– Я не маю якихось особистих претензій до Тамари Кот, я хочу, щоб винуватий відповів за скоєне та компенсував мені збитки, – каже власник зруйнованого магазину. – А ДАІ підтверджує, що саме ця жінка скоїла ДТП. Більше того, в Державтоінспекції мені повідомили, що Тамара Кот прийшла з повинною і зізналася у скоєному.

Паспорт, відрядження та «ліва» машина

Начебто «картинка» вимальовується: ДТП, спроба уникнути відповідальності, корупційні оборудки з даішниками. Але тут спливають факти, які супере­чать усій попередній стрункій будові.

Тамара Кот, з її слів, за кермо взагалі давно не сідає (до речі, меняни підтверджують її слова). Більше того, Фольксваген д.н.з. СВ0739ВС ніколи родині не належав, а має місцем «прописки» вулицю П’ятницьку у Чернігові. Ну і нарешті: з 12 по 23 травня, тобто під час скоєння ДТП, Тамара Василівна взагалі знаходилася у Києві на курсах підвищення кваліфікації, про що є всі підтверджуючі документи та квитки на автобус.

– Господи, та яка повинна?! – хапається за голову Тамара Кот. – Я взагалі про те, що «скоїла» ДТП, довідалася лише 27 вересня, коли прийшла повістка в суд. Ні того магазину, ні його власника ніколи навіть не бачила. Ніхто не телефонував, працівники ДАІ не зверталися, ніяких свідчень я не давала. Ось, бачите, копія документа, в якому я начебто відмовляюсь давати свідчення. Тут навіть підпису того, хто його складав, немає!

Звідкіля ж тоді у справі фігурують дані саме Тамари Василівни? Виявляється, що ще у 2010 році жінка загубила, скоріш за все у Чернігові, паспорт, про що є довідка. Документ видали новий, а ось де «гуляє» старий і як ним могли скористатися – це вже інше питання.

Дійсно, після суду Юрій Кот (чоловік звинуваченої) їздив до ВДАІ у Чернігів. Але не хабарі пропонувати, а намагався з’ясувати, де ж той інспектор взяв паспортні дані його дружини. Каже, що вдалося лише по телефону поспілкуватися. Та й міліціонер, почувши, що справу закрито, сказав «слава Богу» і відключився.

«Гидко від брехні»

Тамара Кот подала заяви у міліцію та прокуратуру. Просить розібратися із фальсифікацією документів і притягнути до відповідальності інспектора ДАІ та інших осіб, які неправомірно використали її персональні дані.

– Не так нервів шкода, як гидко від брехні, – говорить жінка. – Це ж так можна будь-кого звинуватити у будь-чому. Буду боротися за правду.

Робити якісь висновки важко, та це і не в нашій компетенції. Але… Поважна жінка тікає з курсів, на чужому авто катається по Чернігову, зникає з місця ДТП, спочатку «замилює» справу, а потім приходить до ДАІ з повин­ною. Ну нелогічно це якось.

Чекаємо рішення компетентних органів і сподіваємося згодом ознайомити читачів із завершенням цієї детективної історії.

Коментарі закриті.