625 грудня в сесійній залі районної ради відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання.

Депутати районної ради розглянули звіт про виконання районного бюджету і витрачання коштів резервного фонду за 9 місяців 2013 року та зміни до рішення районної ради від 26 грудня 2012 року „Про районний бюджет на 2013 рік”. Прийняли районні програми: поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014 – 2017 роки; забезпечення пожежної безпеки на території району на 2014 – 2015 роки; розвитку водного господарства Менського району Чернігівської області на період до 2021 року; культурно-мистецьких заходів на 2014 рік.

Також народні обранці прийняли рішення про функціонування Комунального закладу охорони здоров’я «Менський центр первинної медико-санітарної допомоги» Менської районної ради, закріпили за даним закладом майно та вирішили інші питання щодо роботи Центру.

Крім того, були розглянуті питання щодо управління комунальним майном району. Районні депутати внесли зміни та доповнення до деяких районних програм; затвердили плани роботи районної ради на 2014 рік; ліквідували редакцію районного радіомовлення; внесли зміни до Статуту Комунального підприємства «Менарайкомунпослуга» Менської районної ради; узаконили громадські пасовища; затвердили технічні документації по розрахунках нормативної грошової оцінки земельних ділянок; задовольнили депутатські запити тощо. Про районну Програму «Охорона та раціональне використання лісових ресурсів Менського району на 2014 – 2020 роки» депутати не проголосували.

Розгляд Програми соціально-економічного розвитку району на 2014 рік перенесено на наступну сесію районної ради у зв’язку з тим, що її доцільно розглядати із проектом районного бюджету. У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, заступники голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, міський, сільські, селищні голови, керівники сільськогосподарських формувань, керівники підприємств, установ і організацій, члени громадської ради при райдержадміністрації (за списком), які не є депутатами районної ради, представники засобів масової інформації та помічник народного депутат Олега Ляшка Василь Амельченко.

За інформацією Менської  РДА

Коментарі закриті.