шевченкоЩе з середини лютого по області почали з’являтися коричневі та блакитні придорожні таблички з назвами населених пунктів та зображенням Тараса Шевченка, українського поета, художника і пророка. Встановленням вказівників займалося ДП «Чернігівський облавтодор».

— Знаки з інформацією про історичні пам’ятки можуть бути голубими або коричневими, — розповідає Василь Хропатий, начальник відділу ремонту, експлуатаційного утримання та безпеки руху автомобільних доріг. — Усього їх по області встановлено 43. На це пішло близько 200 тисяч гривень. Ця сума не остаточна, оскільки коштів зараз немає. Працювали на випередження — роботу виконали, гроші за неї ще не заплачені. Головне було встигнути до 9 березня, 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

Знаки із зображенням Кобзаря у молоді роки встановлювали на головних трасах області: Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, Київ – Кіпті – Глухів – Бачівськ, Чернігів – Мена – Сосниця – Грем’яч (у Грем’ячі такий знак встановлено на КПП), Чернігів – Городня – Сеньківка, Київ – Суми (вказівник на Прилуки, Ніжин, Іржавець, Качанівку, Сокиринці), Чернігів – Ніжин – Прилуки, Талалаївка – Ічня, Чернігів – Пакуль – Славутич (в останній точці знак встановлено на КПП). Знаки ставили частинами, по 5-6 листів.
Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №11 (1453), gorod.cn.ua

Коментарі закриті.