отчетПлатники Чернігівщини перераховують єдиний внесок на нові рахунки. Станом на 23 жовтня Головне управління Міндоходів у Чернігівській області вже забезпечило надходження майже 200 міліонів гривень ЭСВ.

В області подано 13,5 тисяч звітів про нараховані суми внеску. З яких понад 7,5 тис. подано в електронному вигляді, пише Чернігівський монітор.

Результати перших отриманих звітів свідчать, що чернігівці активно використовують дистанційне звітування, адже безкоштовні електронні ключі та відповідне програмне забезпечення максимально заощаджують час та кошти.

Отримати інформацію щодо нарахування та сплати ЄСВ ви можете зателефонувавши до відділу адміністрування єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ Міндоходів у Чернігівській області за номерами: 652-340, 652-374.

Для забезпечення сприятливих умов подання звітності з ЄСВ в електронному вигляді, ГУ Міндоходів у Чернігівській області надає перелік безкоштовних програмних забезпечень (оn-laine сервіси). Безкоштовні ключи, видані АЦСКІДД Міністерства доходів і зборів, дають можливість використовувати при формуванні та підписанні звітності: програмне забезпечення “М.Е.Dос” – http://me-doc.com.ua, АРМ “Єдиний внесок” (тільки для формування звітності) – http://www.pfu.gov.ua, Підписання звітності сформованої засобами АРМу “Єдиний внесок” можливо в ПО “М.Е.Dос” – http://me-doc.com.ua, Програмне забезпечення “іFіn Zvit” – http://zvit.ifin.ua).

Коментарі закриті.