Працівниками податкової міліції проводяться заходи по упередженню організації та надання послуг в сфері грального бізнесу.

Встановлено, що деякі суб’єкти підприємницької діяльності, в супереч Закону України “Про заборону грального бізнесу в Україні”, встановлюють в колишніх залах гральних автоматів комп’ютерне обладнання з доступом до всесвітньої мережі Інтернет під виглядом інтернет-залів.

Власники таких закладів надають відвідувачам платний доступ до інтернет-ресурсів, на яких функціонують „віртуальні казино”. Гравці забезпечуються веб-грошима, що дозволяє робити ставки через мережу Інтернет та отримувати виграші. Не поодинокі випадки використання сайтів, розміщених в інших країнах, міжнародних платіжних веб-систем та банківських переказів для внесення ставок та отримання готівки.

За створення умов для проведення азартних ігор, а також за організацію та проведення азартних ігор передбачена кримінальна відповідальність ст. 203 Кримінального Кодексу України (Заняття забороненими видами господарської діяльності).

Відповідальність за скоєння злочину за ст. 203 Кримінального Кодексу України передбачена у вигляді штрафних санкцій від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян та обмеженням волі на строк до п’яти років.

Так, 09 лютого 2011 року, співробітниками відділу податкової міліції Чернігівської МДПІ здійснено виїзд до с.м.т. Ріпки, Чернігівської області, та було виявлено заклад “Інтернет клуб”, який працював без будь-яких дозвільних документів на право здійснення підприємницької діяльності. Під час проведення перевірки власника даного закладу встановлено не було. В ході проведення огляду спільно зі співробітниками Ріпкинського  РВ УМВС України  в  Чернігівській  області було виявлено 6 (шість) комп’ютерів. Всього вилучено товарно – матеріальних цінностей на орієнтовну суму – 27 тис.грн. Перевірка триває.

Коментарі закриті.