анПілот, який був за штурвалом літака АН-2 , 1978 року випуску, що належить одній з регіональних авіакомпаній, і який здійснив обрив високовольтної лінії електропередач – 110 КВ, що проходить між містом Мена та селом Данилівка, не постраждав, пише Північний Вектор.

Більш того не зазнав жодних ушкоджень і літак. Шкоду він вчинив хвостовою частиною літака.

– “Цілий день гуркотів літак, а патом ввечорі світло прапало. Я так і падумав, шо то з самольотом звязано. Він же в рувчаку лінію високовольтну порвав”, -розповідають жителі села.

Без електропостачання залишилось 20 населених пунктів Менського та Сосницького району в тому числі й частина райцентру. Цього ж дня о через 40 хвилин місцеві електрики ліквідували обрив.

Того дня літак АН-2 здійснював обробку сільгоспугідь СТОВ “Олстасльон”.

На місце події виїжджали слідчо-оперативні групи Менського та Корюківського райвідділів міліції, лінійного відділення на станції Щорс УМВС України на Південно-Західній залізниці.

Цією важливою справою зайнялися слідчі органи, як повідомляє прес-служба обласної  прокуратури.

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань  за  ознаками  кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 281 КК України (порушення правил повітряних польотів). Процесуальне керівництво здійснює Чернігівська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері.

Проводяться слідчі (розшукові) дії щодо встановлення всіх обставин події.

Хід досудового розслідування прокуратурою області взято на контроль.

Коментарі закриті.