Тариф на проїзд пасажирів в автобусах приміських маршрутів в режимі маршрутного таксі знижено з 40 коп. за 1 км. проїзду до 30 коп. Пасажири пільгових категорій забезпечуватимуться безкоштовними квитками.

Таке рішення було ухвалене на нараді в райдержадміністрації 16 березня. За повідомленням заступника голови РДА з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, зв’язку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Василенка, проблему пасажирських перевезень терміново розглянули після публікації матеріалу в газеті «Наше слово» та численних звернень жителів району до влади.

За підсумками наради, у якій взяли участь усі зацікавлені сторони, керівництву Менського автопідприємства доручено посилити контроль за роботою водіїв автобусів. Також має розпочатися підготовча робота по розробленню паспортів автобусних маршрутів. Кожен автобус має бути забезпечений вивіскою, на якій будуть зазначені місця для перевезення інвалідів війни, праці, інших пільгових категорій пасажирів.

Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доручено укласти з ВАТ «АТП-17442» договір на відшкодування коштів по перевезенню пільгових категорій населення.

Коментарі закриті.