В країнах, котрі прагнуть розвиватися, створюються сприятливі умови для творців. У нас же в пошані паразитичні елементи.

Ще недавно в центрі стояв пам’ятник організатору державного паразитизму – Леніну. Кажуть, звичка гірше неволі. Звикле до державного комуністичного паразитизму населення сьогодні воліє голосувати не за тих, хто розвиває науку та організовує виробництво, а за популістів і демагогів, котрі приправлений гречкою і копійчиною щирий вираз обличчя міняють в людей на палаци і рахунки в офшорах.

У повній відповідності до волі людей, в нас створені сприятливі умови для паразитизму різного роду. Ось герой цього матеріалу Сергій Костючок вже відбув цілий ряд покарань за крадіжки і продовжує ними займатися. Щиро посміхаючись заходить до помешкання гостинних людей, пригощається в них, а потім обкрадає. В суді кається, а відбувши термін покарання, знову береться за своє. І люди продовжують йому вірити та пускати до своїх осель.

Та що там окремі люди, вся Менська ОТГ пустила на почесне місце в своє помешкання вже засудженого на сьогодні першою інстанцією Примакова!

Цікаво, невже населенню, котре активно чи пасивно сприяє паразитизму, в тому числі й злочинності, хочеться, щоб його обкрадали? Чи кожен розраховує, що обкрадатимуть іншого? Так ні ж, судячи з розповідей людей, від злочинності потерпає все більша і більша кількість, тобто, ніхто не вбережеться від безпосереднього обкрадання, а тим більше від опосередкованого, через суспільні ресурси.

Хто захистить? Поліція, котрої в Україні набагато більше, чим в інших країнах? Частково так. У всілякому випадку про особовий склад Менського відділу поліції в мене склалося досить гарне враження, хіба що окрім начальника Кагадія, роль котрого в процесі протидії злочинності не зовсім зрозуміла. Але якщо громадськість буде і далі толерантно ставитися до різних мастей злочинців, то поліція сама і тим більше ще й всупереч волі людей ефективно захистити останніх не зможе.

Звісно, пострадянське суспільство, певною мірою, як ті наркомани, воліє концентрувати увагу на чомусь приємному, лавочках, феєрверках, концертах з танцями та всіляких шоу. Я ж прагну привернути увагу суспільства до явищ, котрі знищують навіть потенційну можливість гарного життя людей, і розраховую на те, що люди також долучатимуться до наведення порядку в країні.

Я не прошу кожного ставати суперменом і ловити злочинців, але якщо ви бачите сепаратиста, то повідомте, будь ласка, про нього СБУ. Якщо бачите крадія, зателефонуйте, будь ласка. до поліції. Якщо бачите корупціонера в органах місцевого самоврядування, то висловіть, будь ласка, свій протест обраним вами депутатам і зробіть все, щоб ніхто більше не голосував за ту політичну силу, котра підсунула вам хабарника.

Побічно, разом зі спостереженням за злодіями і постраждалими, ви маєте можливість поспостерігати за роботою суддів, котрі намагаються в межах чинного законодавства захистити вас від злочинців.

Прошу до перегляду:

 

Коментарі закриті.