Жителька Остречі Василина Кардибанюк розказала «Нашому слову» про таку проблему:

– Деякі люди, які захотіли позбутися домашніх тварин, вивозять їх в наше урочище. Залишають у лісі котів та собак та їдуть геть. На мою думку, це безсовісно як по ставленню до тварин, так і до людей, які тут живуть, – говорить Василина Лук’янівна. – Місцеві жителі намагаються підгодовувати звірину, але ж усіх не нагодуєш. Потерпають від безвідповідальних господарів тварин і остреченці. Ось, наприклад, хтось завіз в урочище мисливську собаку, яка почала красти у місцевих жителів курей та гусей.

Тварин захищає закон

«Наше слово» вже досліджувало питання жорстокого поводження з тваринами. У минулому році ми зверталися до начальника районного управління юстиції Володимира Єрмоленка, щоб той пояснив, хто має контролювати дотримання правил поводження з тваринами. Ось що він сказав:

– Контроль за дотриманням Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» мають здійснювати органи місцевого самоврядування та місцеві органи державної виконавчої влади. Цією проблемою повинні займатися і екологічна служба, і органи міліції та патрульно-постова, санітарна служби, ветеринарна медицина, навіть органи освіти та науки.

Коментарі закриті.