student 05Сьогодні, в перший день вступної кампанії, Громадянська мережа ОПОРА оголошує про старт гарячої телефонної лінії «За прозорий вступ до ВНЗ». Зателефонувавши за номером 044-222-57-27, абітурієнти та їхні батьки зможуть отримати фахову юридичну консультацію щодо вступу.

Телефон гарячої лінії працюватиме кожного робочого дня з 9.00 до 18.00.

Кваліфікований юрист надаватиме роз’яснення та консультації щодо процедури вступної кампанії, зокрема, на етапі подачі документів та усіх хвиль зарахування. У разі ж, якщо приймальні комісії порушать право абітурієнта на вищу освіту, представники мережі ОПОРА допоможуть скласти апеляційну заяву щодо результатів вступного випробування чи скаргу на порушення процедури та правил прийому навчального закладу.

Окрім цього, відповіді на типові питання вступники зможуть отримати, ознайомившись з довідковим виданням мережі ОПОРИ – «ВСТУП-2013: алгоритм дій абітурієнта». Путівник допоможе зорієнтуватися у етапах та процедурах вступної кампанії, ознайомить вступників із термінами подачі заяв та інших документів до приймальних комісій особисто й через електронну форму та підкаже, як не загубитися у рейтингових списках рекомендованих до зарахування.

Коментарі закриті.