У вихідні на менському базарі поросят продавали по 800-1000 гривень. А півтора місяця тому можна було виторгувати маленьку свинку і за 600 гривень.

— Така ціна уже тримається тижнів зо три точно, — розповідає секретар Локнистенської сільської ради Антоніна Доценко. — Для себе дізнавалася. Дзвонила Наталії Григорівні (Наталія Жудько — ветеринар із сусідньої Березни. — Авт.), вона казала, що у Березні по вихідних люди з порожніми мішками вишиковуються і чекають, поки привезуть поросят. Тільки продавці привезли — швидко розкуповують. Хоч і дорого. Ціна 800-1000 гривень однакова і для Березни, і для Мени. Дізнавалася вартість поросятка в Чернігові — від 800 гривень до 1100. Люди, як чуми злякалися, повирізали, а тепер за таку високу ціну треба купувати.

— Я возив на продаж поросят у Козелець ще перед Новим роком, — говорить Віктор Макжаров з Підлісного Козелецького району. — Тоді ціна була 500-700 гривень. Тепер поросята подорожчали. І це зрозуміло: он пшениця була по дві гривні за кілограм, тепер по п’ять. А бензин як виріс.

Продавці поросяток запевняють, що ціна падати поки не буде: люди охоче беруть і за такою.

Вікторія Товстоног

Коментарі закриті.