Щороку55_DSC1336 9 травня ми згадуємо тих, чиє життя забрала Друга світова війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар того часу, а у повоєнні роки підняли країну з руїн.

Традиційно напередодні свята керівництво району відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням, адже безпосередніх учасників бойових дій у нашому районі залишилося тільки 48 чоловік.

Голова райдержадміністрації Валерій Щукін спільно з головою районної ради Олександром Мисником 6 травня особисто завітали у домівки ветеранів –  Євгенія Казиміровича Космача з Осьмаків та  Володимира Миколайовича Михулі з Ушні.

Посадовці привітали ветеранів війни з прийдешніми Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажали добра, міцного здоров’я на довгі літа, мирного неба над головою, щастя та злагоди. А також подякували за стійкість і мужність, за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

На знак пошани ветеранам очільники району вручили Подяки від облдержадміністрації, вітальні листівки та продуктові набори.

Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу.

Коментарі закриті.