Насичений подіями 2012-ий вже зовсім скоро стане історією. Цей рік і для світу, і для країни, і для кожного з нас приніс щось нове. Комусь – приємне, комусь – гірке. Напередодні Нового року «Наше слово» поцікавилося у деяких із героїв наших публікацій, як складається їхнє життя та як вони зустрічатимуть свято.

Наталія Павлова з Мени на початку нинішнього року взяла участь у проекті «Операція «Краса». З Ізраїлю медсестра хірургічного відділення центральної районної лікарні повернулася справжньою красунею. То як вплинули на її життя нові обставини?

– Форму не втратила, навпаки ще більш схудла, – каже Наталія. – Нині свіжої зелені, овочів та фруктів нема, та все одно намагаюся харчуватися збалансовано. А ще й піст допомагає. Нещодавно подарувала собі розкішний відпочинок – літали з подругою у Єгипет. Довго збирала гроші на нову шубу, а потім махнула рукою і подалася на курорт. Треба ж десь красу показувати. У новорічну ніч приготую для своєї сім’ї фірмовий салат та копченого кролика – рік Змії зустрічати будемо.

Сім’я Зінченків із Синявки, про яких ми писали на початку травня, кілька років тому взяла у прийомну родину двох братиків. Нині Діма та Женя готуються до новорічних концертів – танцюватимуть. А ще чекають подарунків від Діда Мороза.

Антоніна Петрівна Толочко з Макошине, у якої ми були в гостях у березні, тоді скаржилася, що кредитна спілка «Президент-Клуб», куди вона вклала 20 тисяч гривень, ошукала її.

Жінка журиться: немає в її житті нічого світлого. У квартирі холодно, усього плюс вісім – дев’ять. Газу немає, топить дровами. Друзів не лишилося практично, померли. Діти далеко: син – на БАМі, донька – у Комсомольську-на-Амурі, за 10 тисяч кілометрів.

У новорічний вечір приготує собі трохи смачного та буде дивитися телевізор, з дітьми телефоном поспілкується.

Родину Боюнів у квітні спіткало страшне горе: раптово помер їхній синочок 10-річний Руслан. Тоді зболені серця батьків тішили лише молодші дітлахи, заради них і жили. Нині, як розповів батько Олег, сім’я переїхала з Данилівки до Мени, бо дорого діставатися від села до райцентру. А тут Яночка ходить у садочок, на гуртки. Найменшенький, Сашко, вже тупає ніжками і вимовляє перші слова.

Як Новий рік святкуватимуть? Тато нині весь час у відрядженнях, то не виключно, що й у дорозі зустріне 1 січня, а родина – вдома.

Новий поворот – у житті Оксани Коворотної з Жовтневого. У січні ми писали про те, що ця жінка з обмеженими функціональними можливостями змогла завдяки телебаченню познайомитися з чоловіком і навіть народила йому дитину. Про те, що вагітна, дізналася вже під час пологів!

Нині у Оксани – новий чоловік, теж «з телевізора». Дітей поки що не планує – хоча б одну доньку на ноги поставити. До речі, сьогодні її Варварі виповнився рочок. Вітаємо!

Коментарі закриті.