Носієм трихінельозу можуть бути 70 видів тварин
«Дослідження м’яса на трихінельоз, якщо воно призначене для домашнього споживання, проводиться безкоштовно», – запевняє лікар-бактеріолог районної ветлабораторії Валентина Зубок.

Трихінельоз – глистове захворювання людини, що викликається круглими хробаками з роду трихінел. Особливого поширення трихінела має в тих країнах, де в їжу вживають м’ясо диких тварин і свійських свиней. За сприятливих умов паразит зберігає свою здатність до життя впродовж 20 років.

На Чернігівщині вже було

– У ряді областей України трихінельоз виявляють часто, – пояснює начальник управління державної ветмедицини у Менському районі Олександр Белашко. – А от для Чернігівщини – це рідкісне явище. Хоча випадки були. У середині 90-х років минулого століття захворювання було зареєстровано в Городнянському районі, де захворіли люди, споживаючи домашню свинину. Востаннє паразитів виявили у м’ясі дикого кабана, впольованого наприкінці 2011 року поблизу села Антоновичі Чернігівського району.

Хворобу запідозрили лише через два – три тижні, коли до лікарні звернулися троє чоловіків, які скоштували шашлик із впольованого трофею.

Хворіють свійські свині, коні, собаки, коти, щури, нутрії, дикі м’ясоїдні тварини. Зараження відбувається при споживанні м’яса з личинками трихінел або комах-переносників. У тонкому кишківнику самки живуть 28 – 45 діб та відкладають до 8000 (!) личинок на добу. Далі личинки потрапляють у кровоток і розносяться по всьому організму, але розвиваються лише у поперечно-смугастій мускулатурі. Личинки можуть залишатися живими в м’язах кілька десятків років.

У хворих тварин підвищується температура, виникають ознаки розладу травлення, вони худнуть. Можуть з’являтися набряки повік і кінцівок.

А сало – безпечне!

Зараження людини настає в результаті вживання в їжу м’яса, що пройшло недостатню термічну обробку (ковбаси, шашлик, копченості тощо). При цьому сало зараженої тварини не представляє небезпеки для здоров’я, оскільки в ньому личинки трихінел не містяться. Трихінельоз не передається від хворої людини здоровій.

У людей процес зараження проходить без явних ознак, при великій кількості паразитів проявляється болем у животі, розладами травлення. Цей період триває від 7 – 10 діб до 4 – 5 тижнів. Період міграції личинок характеризується високою температурою, болем в усіх м’язах, скутістю рухів, набряками тканин обличчя, шиї, кінцівок. Може розвинутися запалення серцевого м’язу, легень, головного мозку, що призводить до смерті.

Перевір і спи спокійно

Щоб убезпечитися від трихінельозу, працівники ветеринарної медицини рекомендують проводити дослідження свинини.

– Здійснити його зовсім не важко, – розповідає Олександр Белашко. – Потрібно здати 160 грамів (з туші) міжреберних м’язів до нашої районної ветлабораторії, яка знаходиться у Мені за адресою: вул. 40 років Жовтня, 11. Дослідження триває не більше десяти хвилин.

Коментарі закриті.