Подальша доля 37-річного Олега Михальченко, крім його рідних і друзів, хвилює все Городище.

– Дуже хороша людина. Позитивний, працьовитий, – каже секретар сільради Тетяна Міщенко. Так само характеризують Олега та інші селяни: сім’янин, яких пошукати. Виховують з дружиною двох діток.

Олег родом з Городища, а живе з сім’єю в Чернігові. За словами односельців, працює водієм. Часто приїжджає в село – допомогти батькам.

У п’ятницю, 29 вересня, разом з батьком копали картоплю на городі – своїм трактором з картоплекопачем. За попередньою версією, Олег щось в ній поправляв при працюючому механізмі – хотів швидше. І в картоплекопалку затягнуло рукава куртки, а потім і руки. Ударом про курпус картоплекопачів пошкодило також грудну клітку, стегно, голову.

У Менську центральну районну лікарню чоловіка привезли близько 14 години. Обидві руки були «пом’яті» і покалічені настільки, що врятувати їх було неможливо. Довелося ампутувати майже на рівні плечей.

Загальний стан хворого був дуже важким.

– Головне – буде жити, – коротко відповів на моє запитання про те, як Олег Михальченко відчуває себе після операції, головний лікар ЦРЛ Петро Хомрач. – Днями переводимо його в другу Чернігівську лікарню.

 

 


Марія Ісаченко.

Коментарі закриті.