бурякиІ хоч упродовж останнього тижня вартість даної культури у регіоні дещо знизилася проте продовжує лишатися найвищою по Україні

За інформацією Міністерства агарної політики та продовольства України ринок буряка станом на 2 червня став дещо поступливішим в оптово-відпускній реалізації. Так упродовж звітного періоду дана культура подешевшала у середньому на 3%, досягнувши відмітки у 2,79 грн., за кг, пише Агравері.

На заході та сході за даними моніторингу буряк подешевшав на 6% та 16% відповідно що і сформувало у регіонах найкомфортніші ціни на буряк. Так у Донецьку його пропонують за ціною 2 грн., за кг, на Львівщині — 2,70

У центрі та на півдні вартість буряку стартує з відмітки 3 грн, найдорожчу пропонують на Вінниччині по 3,28 грн., за кг.

На півночі ж України за даними моніторингу ціна на буряк найвища, зокрема на Чернігівщині вартість даного продукту складає 3,50 грн., за кг, цей показник найвищий по Україні.

На Київщині за звітний період буряк несуттєво проте подорожчав, додавши 2% ціни, нині його оптово-відпускна вартість 2,50, проте не дивлячись на приріст цей показник лишається нижчим середнього.

Коментарі закриті.