Найбільшу політичну активність на території Менського району у серпні виявляли Михайло Голиця (самовисування), Олег Ляшко (суб’єкт висування – Радикальна Партія Олега Ляшка), Григорій Данько (самовисування) та Руслан Секела (самовисування).

Про це повідомляє «Поліський тиждень».

У місцевій комунальній газеті «Наше слово» та на сайті районної державної адміністрації найчастіше з’являлася інформація про Михайла Голицю, рідше – про Григорія Данька.

По місту розповсюджувалися газети, листівки та плакати про Михайла Голицю та Олега Ляшка.

Інформація із зображенням та згадуванням Олега Ляшка з’являлася на біл-бордах міста.

Вищезазначені кандидати протягом серпня проводили зустрічі з виборцями, здійснювали благодійну та меценатську діяльність.

Михайло Голиця здійснив допомогу у проведенні Студентського форуму, змагань з пляжного волейболу та організації святкування Дня Незалежності України у місті Мена, під час якого особисто вітав жителів міста.

Під час урочистих зборів та святкового концерту з нагоди Дня Незалежності України, які проходили у менському Будинку культури, Григорій Данько вітав мешканців районного центру зі святом, представник від Михайла Голиці вручив подарунки Героям Соціалістичної Праці.

Політичні партії, в основному, проявляють активність через публікації у ЗМІ, розповсюдження друкованої продукції на вулицях району, застосування зовнішньої реклами. Найактивнішими у районі залишаються організації Партії регіонів та Об’єднаної опозиції «Батьківщина».

Коментарі закриті.