Майже 205 мільйонів гривень "на війну" офіційно віддала Чернігівщина

За 2016 рік платники військового збору Чернігівської області направили для сприяння обороноздатності України 204,7 мільйона гривень. Це майже на 42 мільйони гривень більше, ніж у 2015 році.

Із загальної суми надходжень юридичними особами сплачено майже 194 мільйони гривень збору (близько 95%), решта коштів сплачена фізичними особами. Повідомляє Головне управління Державної фіскальної
служби у Чернігівській області.

Кількість платників військового збору по області на 1 січня 2017 року склала 24865 осіб, у тому числі юридичних — 7762 та фізичних — 17103 особи.

Платниками військового збору є фізичні особи–резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, та фізичні особи–нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Це заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами. Зокрема, до оподатковуваних доходів відносяться також орендна плата, виграш у державну та недержавну грошові лотереї, купівля–продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо. Ставка збору становить 1,5%.

Коментарі закриті.