_x2ctddo2ckКожного року святкування одного із головних свят нашої країни – Дня захисника України, Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці, а в Менському районі – це ще й відзначення  днів селищ Березне, Макошине та сіл Дягови, Блистови і Покровського звичайно супроводжується проведенням цілого ряду спортивно-масових заходів районного та місцевого рівнів.
Так, 14 жовтня в Березні проводили «Козацькі забави», села Блистова та Дягова відзначилися гирьовими протиборствами та спортивними квестами. В цей час на території стадіону селища Макошине відбувся видовищний футбольний матч між збірними ветеранів футболу Мени та Макошине, який закінчився з напруженим рахунком 3:4 на користь господарів поля, але зі слів селищного голови Романа Коваленка по при всі спортивні баталії та азарт гри і учасники і вболівальники одноголосно вирішили, що перемогла саме дружня атмосфера матчу, де гравці зі своєю історією, зі своїми традиціями та особливостями гри, не зважаючи на  роки показали видовищний матч, як мінімум обласного чи всеукраїнського рівня.
Також, у селищі Макошине відбулися змагання з гирьового спорту, настільного тенісу та армрестлінгу, в яких могли прийняти участь всі жителі та гості селища, не відмовив собі в задоволенні й народний депутат України Валерій Давиденко.
15 жовтня 2016 року в рамках даних свят Мена відзначилося цілим рядом спортивних змагань районного рівнів, які відбулися на території стадіону «Колос» та Центру культури і дозвілля молоді.
Під девізом «Майбутнє країни» на території стадіону «Колос» юнаки допризовного віку та колектив територіальної організації воїнів-афганців по-своєму відзначили День захисника України провівши  районну спартакіаду з фізичної підготовки серед юнаків допризовного віку.
Ініціаторами змагань вже традиційно виступили голова та колектив територіальної організації воїнів-афганців, які за підтримки військовослужбовців Менського районного військового комісаріату, відділу освіти, сектору у справах сімֹ’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та керівників Менської ДЮСШ “Колос” і Менської районної ДЮСШ  організували та провели видовищний спортивний захід, що включав в себе змагання за програмою п’ятиборства, а саме: біг – 100 метрів; крос – 1000 метрів; підтягування на перекладині; метання гранати (700 гр.) на дальність; стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.

В спартакіаді прийняли участь 7 команд загальноосвітніх шкіл імені Шевченка, Менської районної гімназії, селищ Березне та Макошине, сіл Дягови, Киселівки та Стольного.
Перше місце у загальній першості  виборола команда Менської районної гімназії (379 балів), друге та третє місця посіли відповідно команди з сіл Стольне (273 бали), Киселівки (264 бали).
В особистому заліку найкраще себе проявили Богданьок Андрій набравши 54 бали, Зелений Ярослав та Аксьоненко Ярослав, які набрали по 49 та 47 балів відповідно.
Всі команди-учасники нагороджені відзнаками та цінними подарунками від голови територіальної організації воїнів-афганців Титаренка Л.Д.
Також потрібно відмітити, саме протягом багатьох років  представники Менської територіальної організації воїнів-афганців приймають активну участь в організації та проведенні спортивно-патріотичних заходів для всіх вікових категорій населення Менського району.
В цей час також, на території стадіону «Колос» відбувся 2-й етап Спартакіади серед шкіл Менського району, де в легкоатлетичному кросі на 800 та 1000 метрів себе проявили учні 11 шкіл нашого району.

Серед команд першої групи, куди входили збірні Березнянської, Макошинської, Менської школа імені Шевченка та команди Менської районної гімназії перемогу в загальному заліку здобула збірна Менської районної гімназії, учні якої за словами голови викладацької ради з питань фізичної культури та спорту – Тетяни Гаркуші та директора Менської ДЮСШ «Колос» – Дмитра Коноваленка показали відмінні результати в легкоатлетичних видах обох змагань, друге та третє місця посіли команди Макошинської та Менської школи імені.Шевченка відповідно.
В другій групі, де були представлені команди Киселівської, Покровської, Стольненської, Блистівської шкіл переможцем виявилась киселівська команда, друге та третє місця посіли команди Блитівської та Покровської шкіл відповідно.
В третій групі серед шкіл І-ІІ ступенів смт Березне та сіл Бірківки, та Волосківців – 1 місце в даному виді змагань посіла команда Волосківської школи, друге та третє місця посіли команди з Бірківски та Березни відповідно.
Також, на території Центру культури і дозвілля молоді, за підтримки представників обласної федерації  шахів, 15 жовтня відбувся Покровський турнір з настільних шахів серед дорослих, де перемогу здобув Юрій Стальніченко, друге та третє місця здобули Готенко Андрій та Царенко Володимир.
Висловлюємо щиру вдячність за організацію заходів всім тренерам, вчителям, учасникам та керівникам громадських організацій.

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту РДА

Коментарі закриті.