Про модернізацію Менського хлібоприймального підприємства минулого понеділка повідомив заступник директора виробничо-технологічного департаменту ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» (ДПЗКУ) Леонід Терещенко.

На базі нашого підприємства відбувся День відкритих дверей, в ході якого сільгоспвиробники зустрілися з керівництвом ДПЗКУ, представниками місцевої влади, зернотрейдерами та оглянули територію підприємства.

Виступаючи перед зібранням, начальник управління агропромислового розвитку РДА Павло Терентієв відзначив позитивні зрушення у аграрній сфері завдяки державі. Адже створена два роки тому ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» – це вертикально-інтегрований агрохолдинг, який швидко став одним із найбільших гравців на аграрному ринку. А голов­не – надійним партнером для вітчизняних сільгоспвиробників. Оперуючи 10% загальноукраїнських потужностей для зберігання, ДПЗКУ посідає лідируючу позицію на ринку надання послуг зі зберігання зерна.

Стабільна мережа зернових ємностей практично в усіх регіонах, оптимальні умови для якісного зберігання і забезпечення товарної кондиції зерна у великій кількості, прозора калькуляція послуг компанії дають можливість впевнено працювати з вітчизняними комерційними структурами та потужними іноземними компаніями, які діють на українському зерновому ринку.

До складу Державної продовольчо-зернової корпорації України входять 44 філії. Серед них 17 млинів, один круп’яний та два комбікормові заводи. А також два портові елеватори – Одеський і Миколаївський. Філії корпорації спроможні виробляти на рік 664,6 тис. тонн борошна, 30,5 тис. тонн круп, 160 тис. тонн розсипних комбікормів.

Під час спілкування з керівництвом ПАТ аграрії ділилися пропозиціями про удосконалення подальшої співпраці. Зокрема, були висловлені побажання, аби на Менському хлібоприймальному підприємстві найближчим часом була встановлена сушарка. Погодившись із такою ідеєю, Леонід Терещенко зауважив також, що на підприємстві будуть обладнані спеціальні навіси.

Коментарі закриті.