Кількість загиблих внаслідок зіткнення рейсового автобусу з локомотивом у місті Марганець Дніпропетровського області сягнула 41 особи, четверо травмованих знаходяться у комі.

Пре це УНІАН повідомили у Департаменті ДАІ МВС України.

За даними “Укрзалізниці”, сьогодні о 9.02 на переїзді зі справно працюючою звуковою та світловою сигналізацією, на 116-му км перегону Нікополь-Марганець (Придніпровська залізниця) сталося зіткнення локомотива та автобуса «Богдан». Видимість на переїзді у обидва боки становить понад 700 метрів.

Водій автобуса проігнорував заборонні сигнали світлофора переїзної світлофорної сигналізації та виїхав на переїзд у безпосередній близькості до поїзда, що наближався, внаслідок чого відбулося зіткнення з локомотивом.

*   *   *

Водій автобуса, який зіткнувся з поїздом, свідомо виїхав на рейки перед поїздом.

Про це заявив міністр транспорту та зв’язку Костянтин Єфименко з посиланням на слова пасажирів, які вижили після ДТП, повідомляють Українські новини.

“У живих залишилися 10 осіб. За свідченнями, які передають ті, хто вижив: автобус стояв, водій стояв біля автобуса, а потім сів в автобус і почав рух прямо перед локомотивом”, – розповів він.

“Живі пасажири кажуть, що вони сигналізували водієві, що працює сигналізація, і рух автобуса неможливий”, – заявив міністр.

Фото прес-служби МНС.

Коментарі закриті.