військовослужбовціНезважаючи на проведення в Україні часткової мобілізації, у військових комісаріатах активно продовжується реалізація комплексу заходів з переходу українського війська на комплектування за професійною ознакою.

Так, на Чернігівщині, у 2014 році військкоматами області на службу за контрактом прийнято близько 130 осіб. Дані військовослужбовці направлені на службу у військові частини та установи Чернігівщини та Київщини.

В обласному військкоматі повідомили, що оформлення документів особових справ кандидатів здійснюється у військових комісаріатах за наявності письмової згоди командирів частин, які попередньо проводять індивідуальну бесіду зі своїм потенційним підлеглим та перевіряють їх власні професійно-психологічні, морально-ділові та фізичні якості.

Поряд з цим, укласти контракти виявили бажання чимала кількість людей з числа відмобілізованих до військових частин, що комплектуються згідно штату воєнного часу та батальйону територіальної оборони, який сформовано на Чернігівщині.

– Таких людей близько трьох десятків. Переважно це ті, що не мали постійного місця роботи чи взагалі не працювали. Але вони переконалася у тому, що військова служба за контрактом їм до душі, має стабільне грошове забезпечення та інші переваги і пільги. Робота з такими громадянами ведеться. Ці особи, що укладуть контракти, навіть після виходу Указу Президента “Про демобілізацію”, залишаться на військовій службі в ЗС України. – повідомив офіцер Чернігівського ОВК майор Іван Черняк.

РМЦ МО України (м. Чернігів)

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;All citations to 2011 and 2012 articles in 2013 will count towards thisIt is easy to scapegoat all public schools as failures.gucci sito ufficiale
is one of the best known black comedians in the United States, finding humour in the often fraught realm of American race relations.chaussures louboutin pas cher
This offer is open to MasterCard World and World Elite cardholders who are 18 years or older.mulberry bags uk

In character as William Munny, Eastwood says: “Any man I see out there, I’m gonna kill him.cinture gucci
Heat the oil in a skillet or Dutch oven, large enough to hold the tenderloin, over medium high heat.hermes sac
Refer to our helpful FAQ section for any problems you might be experiencing.christian louboutin pas cher

Коментарі закриті.