SDC10655Минулої суботи у райцентрі було гаряче не тільки за показниками ртутного стовпчика. «Зашкалювали» також емоції артистів та глядачів – усіх, хто зібрався біля приміщення районного центру культури та дозвілля молоді.

Фото автора та Роксолани ОСЄДАЧ.

У концерті взяли участь музичні групи з Мени, Чернігова, Києва та Корюківки.

– Ми з Каліфорнії! – пожартували самі хлопці. – Це у Корюківки такий молодіжний «псевдонім».

Хоч Каліфорнія виявилася і несправжньою, зате «запалили» хлопці так, що публіка не в змозі була стримати емоцій і лізла на сцену. Були моменти, коли таланти і прихильники так перемішалися, що не можна було розібрати, хто є хто.

Високим класом виконання вразили музиканти з Чернігова. Досвідчені меломани були у захваті від того, як зовсім молоді хлопці виконували хіти відомих рок-виконавців, а також власні твори. Звучав на концерті і реп, щоправда, публіка сприйняла речитативи досить прохолодно: мабуть, серед глядачів усе-таки переважали любителі «важкої» музики.

Для багатьох присутніх несподіванкою став виступ перкусіоністів з Києва. Хлопці та дівчата зуміли передати енергетику вечора за допомогою своїх барабанів та голосів.

А от головною неприємністю на святі музики були нетверезі люди. Відчайдухи постійно вибігали на сходи ЦКДМ, що слугували артистам сценою, витанцьовували по всьому майданчику навіть у перервах між піснями. Деяких «танцюристів диско» намагалися відловити та відвести вбік подруги, але не так легко впоратися з людиною, кров якої підігріта алкоголем та адреналіном. Після концерту на «полі битви» залишилося чимало порожньої тари, добре, що міськрада допомогла із вивезенням сміття.

Чимало для організації третього фестивалю альтернативної творчості «Блискавка» зробив менянин Вадим Крук, саме завдяки його ентузіазму на заклик взяти участь у «Блискавці» відгукнулося чимало артистів. Та й сам Вадим зірвав чимало оплесків у якості співака та музиканта.

Фестиваль відбувся за підтримки відділу культури і туризму та відділу сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації та у тісній співпраці з Центром культурного дозвілля молоді. Інформаційну підтримку дійства забезпечила газета «Наше слово».

Коментарі закриті.