Синоптики запевнили, що сильні морози триватимуть щонайменше до 13 лютого, повідомляє ТСН.

Вночі вони міцнішатимуть – до мінус 32 градусів. На Прикарпатті – до мінус 34. Вдень місцями буде 19 градусів нижче нуля. На дорогах ожеледиця.

За офіційними даними після всіх перевірок, вбивчий мороз забрав життя 112 людей. Влада обіцяє докласти всіх зусиль, щоб холоднеча не призвела до техногенних катастроф.

– Усі органи місцевої влади, а також міністерства разом відпрацьовують, щоб перейти ці чотири дні низьких температур, і щоб не виникало техногенних катастроф, внаслідок низьких аномальних морозів, – повідомив міністр МНС Віктор Балога.

Голова райдержадміністрації Анатолій Соломко підписав доручення щодо забезпечення життєдіяльності населення, надання медичної та соціальної допомоги населенню в екстремальних зимових умовах. Зокрема, органам місцевого самоврядування та органам виконавчої влади доручено:

– вжити заходів щодо унеможливлення травмування людей: провести розчищення вуличної мережі та тротуарів від снігу, дахів будинків від бурульок;

– забезпечити лікувальні заклади необхідними лікарськими засобами для надання невідкладної медичної допомоги постраждалим від переохолодження та доставку і безперешкодний підвіз ліків до аптечних пунктів і ФАПів;

– забезпечити на випадок виникнення сильних снігопадів, снігових заметів своєчасне розчищення від снігу та підтримання автомобільних доріг загального користування в проїжджому стані;

– забезпечити участь працівників міліції в роботі спільних робочих груп з обстеження мережі пунктів тепло-, газо-, водо- та електропостачання, інших об’єктів у разі загрози виникнення на них аварій.

Коментарі закриті.