У ці дні виповнюється 11 років із дня, напевно, найвідомішого інтернет-оголошення, яке миттєво перетворилося на найбільш цитований мем. Мова, звичайно ж, про продаж мопеда, який породив фразу «мопед не мій, я просто розмістив оголошення».

Не будемо заглиблюватися в суть історії – вона досить нехитра: глюк у програмі продублював одне й те ж повідомлення двічі, перетворивши його в рядки вірша або пісні. А далі підключилися користувачі, що почали на всі лади удосконалювати фразу, і понеслося.

У далекому 2006 році не існувало сайту OBYAVA.ua. Інакше знайомий автора не простив би розмістити того «об’яву» на якомусь форумі, а зробив би це самостійно на дуже простому в користуванні порталі, який щодня відвідують десятки тисяч потенційних покупців. І не було б такого ажіотажу навколо тієї самої фрази про мопед. Його б по-швидкому купили – і забули.

Загалом, сьогодні продати мопед в Мені набагато простіше, ніж 11 років тому. Досить зробити кілька кліків на дошці оголошень OBYAVA.ua, викласти опис, додати кілька фотографій – і чекати дзвінків від покупців.

Так само просто підшукати мопед і для себе. Сьогодні тут зібрано близько 500 пропозицій на цю тему. Більшість «японці» – Honda, Suzuki, Yamaha, але є й раритетні моделі «Верховина» або «Дельта». А ще – запчастини, екіпірування й аксесуари. Хочете – шукайте варіанти в Мені, щоб особисто провести тест-драйв не виїжджаючи з дому. Але якщо вас це не зупиняє – перед вами вся Україна.

Сьогодні, з урахуванням постійного підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, мопеди стають усе більш популярною альтернативою для поїздок по місту або на заміську дачу. Якщо у вас є бажання купити новий або продати свій б/у мопед – ласкаво просимо на OBYAVA.ua. І тоді не доведеться ставати співавтором мемів – усе відбудеться швидко і без будь-яких непорозумінь.

Коментарі закриті.