У четвер після робочого дня у сесійній залі Менської міської ради зібралися голови та представники місцевих ОСББ, аби обговорити ситуацію, що склалася навколо проблеми з водопостачанням та водовідведенням у місті.

Міський голова Геннадій Примаков доніс до присутніх свою позицію стосовно цього, наголосивши, що такі дії з боку комунальників є порушенням законодавства зі зловживанням монопольним положенням. А також запевнив, що немає жодних перешкод для того, аби передати майно ВАТ «Менський комунальник» до КП «Менакомунпослуга» і зробити це потрібно нагально, адже вже від сьогодні спливає термін договору оренди цілісного майнового комплексу – споруд та обладнання на них комунального водопостачання та водовідведення, укладеного між міською радою та ТОВ «Менський комунальник». І зауважив, що практично увесь колектив цього підприємства хоч сьогодні готовий перейти до комунального підприємства міськради.

Нагадаємо, що того ж дня в райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ньому йшлося про те, що в разі запровадження погодинного водопостачання та водовідведення є загроза закриття ряду установ району. Зокрема, необхідно буде евакуювати стаціонарних хворих менської лікарні до інших лікувальних закладів області.

Коментарі закриті.