Міліція шукає громадських помічниківНа сьогоднішній день на території Менського району працює лише двоє громадських помічників дільничних інспекторів міліції. У Макошине дільничному допомагає Олександр Кушніренко, а в Киселівці – Григорій Степанюк.

За інформацією Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області, громадські помічники надають допомогу дільничним інспекторам міліції в забезпеченні правопорядку на території населених пунктів. Робота по підбору кандидатів на посади громадських помічників дільничних інспекторів міліції продовжується. Правоохоронці сподіваються, що згодом у кожного дільничного інспектора району буде по одному, а можливо, й декілька громадських помічників.

Інститут діяльності громадських помічників дільничних інспекторів міліції в сільській місцевості започатковано ще 2005 року Указом Президента України «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності».

Серед основних обов’язків громадських помічників є захист честь і гідність громадян, їх законних інтересів, прав і свободи від протиправних посягань; надання допомоги дільничним інспекторам міліції в забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, профілактиці правопорушень у сільській місцевості; участь у рятуванні людей і майна, підтриманні громадського порядку під час стихійного лиха та інших надзвичайних обставин тощо.

Коментарі закриті.