У Мені «Богатирі від Бога» дивували глядачів силовим шоу та трюками, а також пропагували здоровий спосіб життя.

Організували візит місіонери-євангелісти. Справжні богатирі Олександр та Євгеній ламали розвідні ключі, трощили деревину та блоки, скручували труби у пружини, рвали відривні календарі та зубами шматували телефонні довідники на 500 сторінок. Засновник місіонерського руху Пітер Мел зігнув із підкови серце, надув та лопнув грілку, а новеньку пательню скрутив у рулон.

Без великої сцени, а всього лише із мікрофоном та колонками біля машини богатирі розповіли свої історії життя. Олександр мав великі проблеми з алкоголем, Євген у 17 років став наркоманом, ведучий євангеліст-місіонер Карен Зельфімян у минулому – зіпсований грошима хлопець з порожньою душею. Але вони змогли змінитися, відкривши у собі Ісуса Христа.

Хлопці пропагували здоровий спосіб життя і намагалися достукатися до батьків, аби ті не показували поганий приклад своїм дітям. Адже батьки – це перші люди, яких діти намагаються копіювати.

Менянам шоу дуже сподобалося. Розповіді уважно слухали, під час виступів – голосно свистали та аплодували, а також залюбки змагалися з богатирями в перетягуванні канату та згинанні цвяхів.
Коментарі закриті.