Процес передачі закладів культури районного підпорядкування до об’єднаної територіальної громади вже розпочався і буде завершений до кінця року.

Негативного впливу на якість їхньої роботи це не матиме, впевнений начальник відділу культури і туризму Менської РДА Олександр Карпенко.

– Без перебільшення між керівниками та співробітниками відділів склалася робоча, дружня атмосфера з професійним і ефективним підходом, – розповів “Нашому слову” Олександр Карпенко. – Таким чином для працівників закладів, що передаються, все повинно пройти без збурень та нервів, людям лише змінять записи в трудових книжках. З великим задоволенням констатую повну підтримку як голів райдержадміністрації та районної ради з одного боку, так і міського голови з іншого.

Те, що з нового року районний Будинок культури буде у підпорядкуванні міськради, не розхолодило його працівників та керівництво.

– До кінця року плануємо низку масштабних заходів, – розповідає Олександр Карпенко. – Наприклад, феєрична шоу-програма «100%» до Дня працівників культури, вистава «Шельменко-денщик» Чернігівського молодіжного театру, виступи Київського державного цирку та Чернігівського лялькового театру, дитяча вистава до Дня Святого Миколая, Новорічний концерт. Домовляємося про концерт у Мені когось із зіркових виконавців.

Коментарі закриті.