Менська райлікарня -  і доброзичлива, і найчистіша
Офіційний представник асоціацій Ольга Карпенко не лише вручила сертифікат, а й, користуючись присутністю на урочистому зібранні керівників району, розповіла про проблеми медичної галузі України та вимоги до закладів охорони здоров’я різного рівня.

Статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» отримало пологове відділення Менської центральної районної лікарні. Про це повідомив «Нашому слову» головний лікар Менського району Петро ХОМРАЧ.

Серед пріоритетних напрямків роботи керівниц­тва центральної районної лікарні було і залишається вдосконалення професіоналізму медичного персоналу, впровадження інноваційних методів лікування і догляду за хворими. Це вже дало свої результати – кілька років тому наша лікарня першою в області отримала звання «Лікарня, доброзичлива до дитини».

А з початку цього року асоціація «Служба організації інфекційного конт­ролю України» та Асоціація медичних сестер України протягом чотирьох місяців моніторила роботу головного медзакладу Менщини.

Представники цих організацій відслідковували дотримання персоналом правил санітарно-епідеміологічного режиму, обробки інструментарію, умови перебування хворих у стаціонарі та наявність у них ускладнень інфекційного характеру та багато інших аспектів роботи районної лікарні.

Останні два місяці менські медики працювали над ліквідацією недоліків, виявлених в ході моніторингу. Зокрема, було придбано кілька необхідних сучасних медичних апаратів, деззасоби та інше.

І ось результат: 25 липня пологове відділення райлікарні отримало сертифікат на підтверд­ження статусу «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта». І знову – перші серед райлікарень області.

В урочистостях з цієї нагоди, що відбулися у лікарні, крім колективу її працівників, взяли участь голова райдержадмініст­рації Олександр Мисник та голова районної ради Володимир Невжинський.

Коментарі закриті.